Uluçınar Nakliyat
   

Hizmetlerimiz

Uluçınar Nakliyat Dünden-Bugüne

Uluçınar Nakliyat Lojistik Çözümlerimiz
Uluçınar Nakliyat Şehirlerarası Taşımacılık
Uluçınar Nakliyat Şehiriçi Taşımacılık
Uluçınar Nakliyat Proje Taşımacılık
Uluçınar Nakliyat Parsiyel Taşımacılık
Uluçınar Nakliyat Gümrüklü Taşımacılık

    HAKKIMIZDA

   Uluçınar Nakliyat 1994 yılında Hatay ile istanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, arasında toptan ve parsiyel taşımacılığı ayrıca depolama ve dağıtım hizmetleri amacıyla kurulmuştur .Firmamız aynı zamanda 5000 m2 açık alanı ile otobüs ve kamyonlar için park yeri , yıkama- yağlama ve depolama hizmetleri vermektedir.Firmamız müşterilerimizin taleplerini karşılayacak sayıda tır , kamyon , kamyonet , forklift , taşıma ekipmanları ve uzman personele sahiptir.

Uluçınar Nakliyat olarak yurtiçi yük taşımalarınızda; yüklerinizin, gönderilen her türlü yük'ün büyük bir dikkatle ve en yüksek kalitede taşımasına özen gösteriyoruz. Uzun yıllardan bu yana bu mesleğin içinde olmakla birlikte yurt içi yük taşımalarımızda göstermiş olduğumuz özen ve içten samimiyet, işimize verdiğimiz önemin bir göstergesidir.      

Aynı zamanda güçlü referanslarımızla da kalitemizi her defasında ortaya koymaktayız...Uluçınar Nakliyat , yılların verdiği tecrübe ile yurt içi  yük taşımacılığında TÜRKİYE'NİN çalıştığımız kesimlerinde başarılı bir şeklide varlığını kabul ettirmiştir.    

Firmamız bu başarıları sayesinde her zaman tercih edilen firmalar arasında olmaktan büyük bir ONUR duymaktadır...    

Geçmişten gelen tecrübesini müşterileri talepleri doğrultusunda yaptığı yatırımlarla birleştiren Uluçınar nakliyat ,artık çalıştığı firmalar için komple çözümler üreten bir "Lojistik Çözüm Ortağı" konumuna gelmiştir. "Müşteri İlişkileri Yönetimi" ni başarılı bir şekilde yıllardır uygulayan Uluçınar nakliyat, "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" ni kendine ilke edinmiştir.

   

   
Design By Ankara Web Tasarım 2013 ©
   Uluçınar Nakliyat
ULUÇINAR NAKLİYAT
Telefon : (0326) 626 20 60 - 70
Faks : (0326) 626 20 77
Gsm : 0535 611 28 39
Adres : Güzelçay Mah. Ş. Pilot Tğmn. Cahit Tütüncü Cd. no: 91 Akçay / İSKENDERUN